When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select. Touch device users, explore by touch or with swipe gestures.

Zerion

Collection by Zerion Net

177 
Pins
Tre shqiptaret protagoniste ne naten e terrorit ne Vjene te Austrise

Tre shqiptaret protagoniste ne naten e terrorit ne Vjene te Austrise

Në aktin terrorist të Vjenës ku mbetën të vdekur katër qytetarë dhe u plagosën 22 të tjerë janë përfshirë edhe tre shqiptarë në role krejt

Lockdown 2.0 Neon Signs

Lockdown 2.0

Europa është rikthyer të jetë epiqendra e pandemisë me rekorde të reja të të prekurve me Covid. Shifrat kanë detyruar disa nga shtetet më të

Aktorët e rezistencës teatër në natyrë të hapur Blouse, Long Sleeve, Sleeves, Tops, Women, Fashion, Theater, Moda, Long Dress Patterns

Aktorët e rezistencës teatër në natyrë të hapur

Komedia e suksesshme “Boeing Boeing” këtë fundjavë do të rikthehet për publikun në Teatrin Veror të Universitetit të Arteve. Teatri Kombëtar

Afera e dyfishtë e incineratorit Radios, Letters, Letter, Lettering, Calligraphy

Afera e dyfishtë e incineratorit

Në qershor të vitit 2015, qeveria miratoi një vendim, i cili detyron shoqëritë e ndërtimit, por edhe qytetarët privatë, që akumulojnë mbetje inerte,

Koço Devole në gjendje të rëndë me Covid 19

Koço Devole në gjendje të rëndë me Covid 19

Koço Devole futet në intubim, në gjendje të rëndë me Covid 19 Aktori i njohur humorit, Koço Devole është futur në intubim pasi është në gjendje

Ky eshte formulari qe punonjesit e administrates duhet te plotesojne

Ky eshte formulari qe punonjesit e administrates duhet te plotesojne

Pyetja qe shtrohet eshte perse duhet ta plotesojne? Pergjigja eshte e ditur nga te gjithe ata qe punojne ne shtet - eshte per te treguar se cilet nga

Coronavirus.al - Portali zyrtar per informacione ne lidhje me Covid-19 Albania, Europa League

Coronavirus.al - Portali zyrtar per informacione ne lidhje me Covid-19

https://coronavirus.al/ eshte faqja zyrtare e qeverise shqiptare per informacione ne lidhje me Covid-19.

Trump vs Biden - Kush do te behet president i SHBA per kater vitet e ardhshme? Michigan, Georgia, America

Trump vs Biden - Kush do te behet president i SHBA per kater vitet e ardhshme?

Kur kanë mbetur edhe nëntë ditë përpara zgjedhjeve të 3 nëntorit, Presidenti republikan Donald Trump, sfiduesi i tij demokrat Joe Biden si dhe dy

Starton Europa League Sc Braga, Sparta Prague, Europa League, Thessaloniki, Ac Milan, Tottenham Hotspur, Leicester

Starton Europa League

Debuton Europa League me 24 ndeshjet e raundit të parë, ku të mëdhatë do të synojnë të vendosin menjëherë diktatin e tyre në grupe. E nis në

Diskriminimi për shkak të bindjeve politike Radios, Letters, Letter, Lettering, Calligraphy

Diskriminimi për shkak të bindjeve politike

Diskriminimi për shkak të bindjeve politike, i gjithëpërhapur në administratë Ankesat pranë Komisionerit për Mbrojtje nga Diskriminimi tregojnë se

Shqipëria dhe Greqia do shkojnë në Hagë Fair Grounds, Fun, Hilarious

Shqipëria dhe Greqia do shkojnë në Hagë

Shqipëria dhe Greqia kanë rënë dakord që mosmarrëveshjet mes tyre për kufijtë detarë, në Detin e përbashkët Jon, t’i zgjidhë Gjykata

Problemi i madh COVID i Anglisë së Vogël Movies, Movie Posters, Films, Film Poster, Cinema, Movie, Film, Movie Quotes, Movie Theater

Problemi i madh COVID i Anglisë së Vogël

Rritja e shpejtë e infeksioneve dhe vdekjeve nga COVID-19 në Mbretërinë e Bashkuar mund të kuptohet më mirë duke medituar mbi një numër

Mos u mërzit për Profetin! Radios, Letters, Letter, Lettering, Calligraphy

Mos u mërzit për Profetin!

Nga Kimete Berisha Jo Profetin Muhamed, por cilindo njeri në botë e ofendon nëse e vizaton cullak, aq më tepër dikë që as nuk e ke parë cullak, as nuk

Narcisizmi kombëtar Soccer Fans, Football Fans, Football Girls, World Cup 2018, Fifa World Cup, Playboy, Russia World Cup, Hot Fan, Arab Women

Narcisizmi kombëtar

Me origjinë nga miti grek i Narcizit, karikatura e një “narcizisti” klasik, është një person manipulues, imoponues, që i mungon ndjeshmëria,

Si u krijua Universi sipas Bibles Radios, Letters, Letter, Lettering, Calligraphy

Si u krijua Universi sipas Bibles

Misteri më i madh i njerëzimit, është origjina e Universit. Por nga ana tjetër, origjina e saj është gjithashtu ngjarja më e njohur për njeriun. Që

Ja pse koronavirusi është më i rrezikshëm se gripi sezonal Elective Surgery, Psychology Department, Instant News, Cnn News, News 5, Wuhan, Lifestyle Changes, Traffic Attorney, Channel 2

Ja pse koronavirusi është më i rrezikshëm se gripi sezonal

Krahasimet në mes të viruseve të kaluara dhe koronavirusit, kanë marrë një vëmendje të madhe nga të gjithë shkencëtarët. Sipas të dhënave,